הי, שם

Open Site Navigation

הגיע הזמן לדבר על השקר של בריאות מול פרנסה

פרק מספר:

19.8.21

5

שתפו:

הגיע הזמן לדבר על השקר של בריאות מול פרנסהמה לעשות עכשיו
00:00 / 01:04

מערכת הבריאות מותשת ומקבלי ההחלטות ממשיכים להתנהג באופן אבסורדי. מה בדיוק מתפספס כאן? שיחה עם פרופ' נדב דוידוביץ', חבר צוות מומחי הקורונה ויו"ר ארגון בריאות הציבור, על כיצד לומדים לחיות לצד הקורונה ולא למות לצידה, מדוע הדיון הציבורי המרכזי כל כך שגוי ומוטה, ובמה עלינו להתמקד. הקשיבו לפרופ' דוידוביץ' מדבר על בריאות קהילתית במהלך המשבר, משמעות החיסונים, עוצמת וריאנט הדלתא בישראל, מהו שינוי הגישה הנחוץ לנו כעת, ועוד. בנוסף, דב חנין ודני פילק דנים בכשלי המערכת הקפיטליסטית בהתמודדות עם משבר הקורונה: על הקשר בין אי-שיוויון והיחס לחיסונים, על התמודדות הרבה יותר חכמה עם משבר הפרנסה (רמז: ע"ע דנמרק) ולסיום גם על גל השרפות שפקד השבוע את הרי ירושלים ועל דגל האזהרה הענקי שמתנוסס מעליהן. "טרור ההצתות" האמיתי שצריך להדאיג את כולנו חייב להיות במרכז הדיון והעשייה ולא הקריאות הדמגוגיות של מנהיגי הימין בארץ ובעולם.

מה לעשות עכשיו? הצטרפו ליוזמת מאבק האקלים הישראלי בקישור הבא:
https://greennewdeal.org.il/about/

witbd
spotify
anchor
google podcasts
radiopublic
pocket casts
breaker

איך אפשר להתקדם לחברה צודקת, שוויונית וסולידרית בעולם שנראה צועד לכיוון ההפוך?
كيف يمكن للمرء أن يتقدم نحو مجتمع عادل ومتكامل ومتضامن في عالم يبدو أنه يتحرك في الاتجاه المعاكس؟

פרופ' דני פילק בהנחייה משותפת עם דב חנין, מייסם ג'לג'ולי וצפורה גוטמן, בשיחות על אקטואליה, תיאוריה, יוזמות ומאבקים חברתיים, בארץ ובעולם.
البروفيسور داني فيلك في تقديم مشترك مع دوف حنين وميسم جلجولي وتسيبورا غوتمان، في حوار حول الأمور اليومية والنظرية والمبادرات والنضالات الاجتماعية في إسرائيل وحول العالم.

© 2021 by עומדים ביחד نقف معًا

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • TikTok
  • YouTube
  • Whatsapp